• Zásilkovna - Výdejní místo a Z-BOX

  Cena: 55 Kč


  Vyzvednutí na výdejních místech společnosti Zásilkovna a vyzvednutí na samoobslužných výdejních místech (Z-BOX) patří mezi moderní způsoby doručení a následného vyzvednutí zásilky zákazníkem. Zákazník si sám zvolí, kde a kdy si zásilku vyzvedne, a to způsobem, který nejlépe vyhovuje jeho podmínkám a požadavkům.

  Doba dodání: D + 1 (1 pracovní den od podání zásilky u dopravce)*

 • Zásilkovna - Doručení na adresu

  Cena: 80 Kč


  Pohodlný způsob doručení prostřednictvím kurýra. Ať už do práce, nebo domů - adresu doručení si volí zákazník sám. O dni a čase doručení je zákazník předem informován přímo společností Packeta.

  Doba dodání: D + 2 (2 pracovní dny od podání zásilky u dopravce)*

 • Upozornění: V současné době neprovozujeme prodejnu. Osobní odběr není možný.

  *Dodací lhůta deklarovaná dopravcem. V případě vánočních svátků nebo jiných neočekávaných událostí se může doba dodání prodloužit.

  Další odpovědi týkající se možností doručení a platby za zboží naleznete v sekci FAQ. - Často kladené otázky a odpovědi.

1 z 3
 • Platba kartou online

  Cena: ZDARMA


  Platební brána Stripe je jedním z největších a nejbezpečnějších poskytovatelů online plateb na světě. S platební bránou Stripe můžete platit nejčastěji používanými platebními kartami - Visa, Master Card, American Express.

 • Apple Pay / G-Pay

  Cena: ZDARMA


  Moderní způsob platby online pomocí digitální peněženky ve vašem chytrém telefonu nebo chytrých hodinkách.

 • Platba na dobírku

  Cena: + 29 Kč


  V případě dobírky zaplatíte za zboží v hotovosti nebo kartou přímo při převzetí. Platí pro všechny způsoby doručení zásilky.

1 z 3