O NÁS

Jsme parta mladých lidí a kamarádů ze Slovenska, kteří si nedokážou představit svůj život bez cestování, hor a přírody. Příběh Naturu se začal psát během našich společných túr. Horské chaty nás často zachránily před nepřízní tatranského počasí a samozřejmě i srdečně pohostily. Není žádným tajemstvím, že každá horská chata má své vlastní razítko, které může být milou vzpomínkou na chvíle v ní prožité. Kam ale s ním? Díky této otázce vznikla vlajková loď našich věciček – Tatranský pas.

Za každým výtvorem stojí výjimeční lidé

Tatranský pas, turistický záznamník razítek a zážitků z tatranských stezek, už mají ve svém batohu tisíce Slováků. Pocit, když vidíme, jak naše horské pasy spojují kamarády či celé rodiny, je k nezaplacení. Postupně se k němu přidávají i další zajímavé věcičky, které jsou vyrobeny s láskou a úctou k přírodě. Za každým naším výtvorem stojí výjimeční lidé, kteří do jeho tvorby vložili kus sebe, a my jim za to moc děkujeme.

Po úspěchu našeho projektu na Slovensku a Polsku jsme se rozhodli přinést radost z objevování tatranské přírody i do České republiky. Spojuje nás víc než jen společné hranice. Spojuje nás především láska k přírodě, horám a našim zemím. Objevte krásy sousedního Slovenska s naším Tatranským pasem, ke kterému se postupně přidají další zajímavé věcičky.